Otopark Sistemleri

Otopark Sistemleri

Otopark Sistemleri  | Otopark Bilet Makinası | Ücretli Otopark Sistemleri | Plaka Tanımalı Otopark Sistemleri| Otopark Sistemleri Ankara | Otopark Otomasyonu | Otopark Sistemi | Barkod Biletli Otopark Sistemi | Otopark Sistemleri Fiyatları  | Otopark Sistemleri Yazılımları |

Otopark Bariyerleri, Otopark Bilet Makinası, Loop Dedektörler, Plaka Tanıma Kamerası, Otopark Yazılımı Sistem Bilgisayarlarının entegre edilerek kurulduğu otopark sistemlerinde gelişmiş çözümler sunuyoruz.
Firmamız bünyesinde geliştirilmiş olan ve yeni teknolojilere sürekli uyumluluk anlayışı içinde güncellenen (OSYO) Otopark Sistemleri Yönetim Otomasyonu yazılımının en son sürümü (v7.5) teklif edilmektedir. Söz konusu uygulama için firmamız bünyesinde geliştirilmiş olan 3 farklı sistem mimarisi bulunmaktadır. Bu mimariler sistemin uygulanacağı lokasyona, işlevsellik, güvenlik, hız vb. unsurlar dikkate alınarak değişiklik gösterebilmektedir.
II-OTOPARK SİSTEMLERİ ÇÖZÜM PAKETLERİMİZİN ORTAK ÖZELLİKLER:
Otopark Sistemleri Yazılımı Firmamız bünyesinde geliştirilmiş olan bütün sistemler değişik özelliklerdeki otopark işletmeleri için tasarlanmış ve tümüyle paket teslimi olan çözümlerdir. Paket çözümler bünyesinde seçilen ürüne göre değişiklik arzeden; firmamız tarafından geliştirilmiş olan elektronik mikro işlemci kontrollü bariyer kontrol kartı, elektronik bilgi panelleri, barkod yazıcılar, lazer barkod okuyucular vb. sistem için gerekli bütün donanımlar ile çeşitli modüller ve opsiyonel olan ürünleri içermektedir.
Bütün otopark sistemlerimizde; sistemlerin işlevselliği, bütünlüğü, sürekliliği, sürüm değişikliklerinde veri kaybı olmaması ve kolay adaptasyon sebebiyle veritabanı olarak MS SQL Server MSDE kullanılmaktadır. Bu sayede istenildiğinde, firmamıza bağlı kalınmaksızın ilave sorgulama ve raporlama programları, araçları vb. kullanılarak sistemdeki bilgiler istenildiği şekilde kullanılabilmektedir.
Bütün sürümlerin mimarisi tamamiyle esnek bir platform üzerinde tasarlanmış olduğundan dolayı ileride olabilecek modül yükseltmeleri, özel kullanıcı istekleri, ilave raporlar, versiyon yükseltmeleri vb. durumlarda mevcut çalışır programda bulunan tüm veriler yine aynı şekilde korunmaktadır. Bu gibi değişiklikler ve/veya yükseltmeler için programı önceden satın almış olan kullanıcılar için sadece istenen özellik ve/veya yükseltmeler için fiyat farkı alınmaktadır.
Sürümlerin hepsi tamamiyle gerçek kullanıcı istekleri doğrultusunda tasarlanmış ve bu çalışma profesyonel bir kadro ile devam ettirilerek sürekli geliştirilmekte ve kullanıma sunulmaktadır. Sistemlerde otoparka giriş/çıkış işlemleri kayıt girişi yapılmadan imkansız hale getirilmiştir. Sistem üzerinde mevcut olan bariyer kontrol kartı; program haricinde gelebilecek olan diğer sinyallerden etkilenmeyecek şekilde mikroişlemci kullanılarak tasarlanmış ve sadece programın
gönderdiği 64 byte uzunluğundaki heksadesimal bir kod ile çalışmakta ve bariyeri kontrol etmektedir.
Program kullanıcı ara yüz formları tamamen GUI ( Graphic User Interface ) tabanlı tasarlanmış olup; gerektiğinde program ara yüzleri minimize edilerek diğer programlar kullanılabilir. Program içerisinde girilen her bir kayıt kendisiyle ilgili veritabanı tablosunda tutulmakta, böylece farklı bilgilerin tek bir veritabanında tutularak programın çalışmasında
olabilecek yavaşlamalar ve sistem kaynak kullanımı sorunları olmaması dikkate alınmıştır. Programın istemci/sunucu mimarisinde tasarlanmış olması sebebiyle; sisteme istenildiği kadar giriş ve/veya çıkış bilgisayarı eklenebilmektedir. Bu sayede bir otopark içerisinde birbirinden bağımsız çalışacak şekilde ilave otopark giriş veya çıkış ünitesi kurulabilmektedir. Programın tüm ara yüzleri Türkçe olarak tasarlanmıştır. Program bünyesindeki tüm kullanıcı ara yüzlerindeki ilgili bilgi giriş alanları ve botunlar için gerekli kısa açıklamalar yapılmış ve program bünyesinde sık kullanılan formlar ve bilgi giriş alanları için kısa yollar tanımlanmıştır.


Gelen Aramalar:otopark sistemleri, otopark sistemi, otopark sistemi ankara, otopark sistemleri ankara, otopark sistemleri yazılımı, otopark bilet, otopark biletli sistem, otopark bilet makinası, loop dedektörler ankara, plaka tanıma kamerası, otopark otomasyonu, plaka biletli otopark sistemi

ÖZTUĞ BARİYER & GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Adres : İOSB Atıl San.Sit.1443.sk.No.5 Ostim
Telefon : +90 312 395 31 52
Cep : +90 533 662 66 06 
E-Posta : info@oztug.com.tr

E-POSTA ABONELİĞİ

ÖZTUĞ BARİYER yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz
  • Facebook
  • Twitter

© 2013 ÖZTUĞ BARİYER Her Hakkı Saklıdır. | Kullanım Şartları ve Gizlilik | Site Haritası

seo