Bilgilendirme
  • JW_SIG_PRG

OGS Otomatik Geçiş Sistemleri

iletisim-banner

OGS Sistemi | Ogs Sistemi Ankara | Ogs Fiyatları | Ogs Sistemi Fiyatları | Ogs Sistemleri | Ogs Sistemleri Nasıl Çalışır

Resim1OGS Ankara firması olarak yaşamı kolaylaştıran ve güvenlik sisteminin entegre bir unsuru olan kontrollü otopark geçiş sistemlerini yaygınlaştırmak için fiyatı ekonomik ogs çözümleri sunuyoruz..

OGS SİSTEMİ-OTOMATİK GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Ogs Sistemi ile otopark giriş-çıkışlarında beklemeden daha konforlu, daha hızlı ve daha güvenli geçiş yapabileceksiniz. Hangi aracın siteye veya kuruma ait olduğu konusunda güvenlik görevlileriniz tereddüt yaşamayacak...

Otomatik Geçiş Sistemi 10 metreye kadar Alıcı Antenlerle araç camındaki veya plakasındaki UHF Tag'i okur ve bariyerinizin otomatik olarak açılmasını sağlar....Otoparklarınızdaki Araç dolaşımlarını kontrol ettiğiniz gibi, taşınma veya geçiş izni iptali gibi durumlarda kolaylıkla araçların giriş yetkilerini iptal edebilirsiniz.

OGS otoparkınıza kumanda, kart vs. gibi rahatınızı bozan unsurlar olmaksızın girişinizi sağlar.Kumandanız bozuldu, kumandanızın pili bitti gibi durumlarla artık karşılaşmayacaksınız.

Ogs Sistemleri: UHF Okuyucu, Okuyucuya bağlı antenler, kapı/bariyer açma ünitesi, Araçlar için UHF Tag ve yazılımlardan oluşan farklı ihtiyaçlara göre yazılımı uyarlanabilen,ekonomik ve güvenli bir sistemdir.

OGS SİSTEMİ AVANTAJLARI

Site, İş Yeri, Abone Otoparkı, giriş çıkış kontrolü gereken her otopark ve geçiş noktalarında,Tesis girişlerinde araç yığılmalarını ve beklemeleri engellemekte ve bir güvenlik personelinin yapamayacağı kadar hızlı ve dogru tespit yaparak tesis güvenliğine katkı saglamaktadır.
İç ve Dış ortamlarda sorunsuz çalışır. Kar, yağmur, rüzgar gibi olumsuz hava şartlarından etkilenmez
Ogs kurulumu istiyorsanız mevcut Otomatik Kapı veya bariyerlerinizi değiştirmeden kullanabilirsiniz
Ogs sayesinde Araç Geçişlerini On-line olarak takip edebilirsiniz.
Ogs Fiyatları kumanda maliyetleri gözönünde bulundurulduğunda ekonomik kalmaktadır.
Ogs Sistemi Otopark Yönetim Programımızda zengin raporlama olanağı vardır.
Ogs Sisteminde Güvenlik görevlisinin inisiyatifi yok, bilgisayar ile sizin kontrolünüz var
Otomatik Geçiş Sistemi Bilgisayarsız çalışma için opsiyonel modüle sahiptir.

{gallery}ogs{/gallery}


Gelen Aramalar: Ogs Sistemi, Hgs Sistemi, Ogs Sistemi Ankara, Ogs Fiyatları Ankara, Otomatik Geçiş Sistemi