Zincir Bariyer | Ankara Zincir Bariyer | Zincir Bariyer Sistemi
Turkish English

Bilgilendirme
  • JW_SIG_PRG

Zincir Bariyer

iletisim-banner

Zincir Bariyer | Ankara Zincir Bariyer | Zincir Bariyer Sistemi | Zincir Bariyer Ankara 

zincirbariyerwrZincir bariyer , zincir gerilmesi ve yere serilmesi mantığı ile çalışır. Diğer geçiş sistemleriyle kapatılması güç olan,5 metre ile 50 metre arası sıralı garajlar veya girişler için uygundur.2 saniye gibi kısa bir sürede zinciri kaldırıp, indirebilmesi özelliği ile yoğun trafik akışının olduğu yerlerde kullanıma müsaittir.

Zincir bariyer sistemlerinde , 50 metre gibi uzun mesafelerde belirlenen aralıklarla yerden zincire atılan özel baglantı elemanları ile zincirin yukarı asağı hareketi kontrol altına alınabilir. Bu sayede zincire dışardan yapılan müdahalelere karşı zincirin hareketi kısıtlanmış olur, hiçbir şekilde zincirin altından ve üstünden araç geçemez.

Otomatik kaldırma özelliği bulunan zincir bariyerlerde araç geçtikten sonra bariyer otomatik olarak zinciri kaldırır. Zincirler et kalınlığı fazla, galvaniz kaplı yük zincirleridir. Kuvvet dayanımı yüksektir. Zincir bariyerin yere sermiş olduğu zincir ekseninden araç ayrılmadan zincir gerilmez , bu fotosel güvenlik önlemi sayesinde sağlanir.araç zincir üzerinden araç geçis yaptıktan sonra zincir tekrar gerilir.güvenlik önlemi zincir bariyere ve araçlara zarar gelmesini engeller.

Hızlı araç çarpmalarında zincir özel baglantı elemanları sayesinde taşıyıcı babadan koparak motor ve kontrol ünitesine zarar gelmesini önler. Zincir bariyerler; sıralı parklar için aranan bir ürün olmasının yanında sundukları ekonomik çözümler ile de emsalleri arasinda ön plana çikmaktadır.

{gallery}zincir-bariyer{/gallery}


Gelen Aramalar : zincir bariyer sistemibariyerbariyer sistemleriankara bariyerbariyer ankaraankara bariyer sistemleribariyer sistemleri ankaramantar bariyer

ÖZTUĞ BARİYER & GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Adres : İOSB Atıl San.Sit.1443.cad.No.5 Ostim
Telefon : +90 312 395 31 52
 
E-Posta : info@oztug.com.tr

BİZDEN HABERLER

E-POSTA ABONELİĞİ

ÖZTUĞ BARİYER yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

© 2013 ÖZTUĞ BARİYER Her Hakkı Saklıdır. | Kullanım Şartları ve Gizlilik | Site Haritası